• 0532 733 79 86

    sipanvinc.com

  • Urfa Yolu Üzeri 8. Km. Kaya Petrol Karşısı Bağlar / DİYARBAKIR

ÇÖZÜM ORTAĞIMIZ

Diyarbakır Hurdacılık Çözüm Ortağı

Sipan Vinç Diyarbakır'da faaliyet gösteren Güven Hurda'nın daimi çözüm ortağıdır.


Türkiye'nin her yerinde, her türlü alüminyumbakırdemirkromnikelplastikfabrika,  tesis, inşaat hurdalarınızı değerinde fiyatlarla yerinizden alıp taşınmasını yapıyoruz. Atıl durumundaki hurdalarınız parçalama, presleme,  imha etme, stoklama ve sevk etme işlemlerini kendi bünyesinde yetişmis deneyimli elemanları tarafından yapılmaktadır. Şirketimizin temel  prensipleri dürüstlük ve müşteri memnuniyetidir. Her türlü atıklar bizim için çok değerlidir. Ülkemiz sanayisine kazandırmaktan gurur duyuyoruz.

Kendi ekip ve taşıma olanaklarımızla hurdalarınızı yerinden alıyoruz.Hurda teslimatlarımızı eksiksiz ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Bize satmak istediğiniz  hurda demir çelik paslanmaz alüminyum bakır dkp gibi malzemeleriniz için 0532 733 79 86 Gsm numarasını arayınız.

 

Şirketimiz dürüst, güvenilir ve çalışkan bir çalışama sistemi benimsemiş, sektöründe yıllardır sağlam adımlarla ilerleyerek tecrübe ve bilgi birikimi ile hızla büyüyen sayılı şirketlerden biri olmuştur. 
 
Bütçesi gün geçtikçe daha da büyüyen firmamız yatırım amaçlı gayrimenkulleriyle de değişik alanlarda da büyüme yolundadır.
 
Yıllardır metal sektöründeki tecrübe sahibi çalışanlarıyla her alanda kısa ve öz iş bitirme kolaylıkları sağlamaktadır. Kullanıcıya sunduğu ürün ve hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutmaktadır.
 
Hurda alış ve satışlarında ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin ve vadeli alım satımlar yapılmaktadır.Bizimle çalışma ayrıcalığını yaşayan tüm müşterilerimizin memnuniyeti bizim için büyük önem taşımaktadır diyarbakir guven hurda, diyarbakir hurda, diyarbakir demir bakir aleminyum hurda, diyarbakir hurdaci diyarbakır denilince akla biz geliriz!